10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Okçular Vakfı Genel Müdürü Ali İhsan Öz ve beraberindekileri ilimizde misafir etti.Hattat Şeyh Hamdullah’ın 500. Vefat Yıldönümü nedeniyle Okçuluk ve Menzil taşı sergisi ön hazırlıkları kapsamında Okçular Vakfı Genel Müdürü Ali İhsan Öz, Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Mustafa Balcı, İletişim sorumlusu Ömer Faruk Ülker ve Enstitü Araştırma Görevlisi Barış Can ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bir süre kendileri ile sohbet etti. Okçuluk Vakfı yöneticileri ile Amasya’da planladıkları program hakkında bir süre karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Başkan Sarı, misafirlerine nazik ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür etti. Başkan Sarı’ya burada Kültür ve sosyal İşler Müdürü Oğuzhan Zobu, Şeyh Hattat Hamdullah Okçuluk Kulübü üyesi Av. Aykut Gören ve Amasya Üniversitesi Araştırma Görevlisi Dr. Gökhan Abanoz eşlik etti.