10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Okçular Vakfı Başkanı Mehmet Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Amasya Belediye Başkanı Mehm et Sarı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.Hattat Şeyh Hamdullah Efendinin vefatının 500. Yılı nedeniyle Amasya Belediyesi ile Okçular Vakfı tarafından düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında “Kemankeş Türk Okçuluğu” sergisi ve “Türk Okçuluk” gösterisi programları öncesinde Okçular Vakfı Başkanı Mehmet ERDOĞAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Suna ÜSTÜNER, Muhammet BAKIRCI, Av. Muammer BİRDAL ve beraberindekiler, Beleidye Başkanı Mehmet Sarı’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Samimi bir ortamda sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda Okçuluk Vakfı Başkanı Erdoğan, Başkan Sarı’ya günün anısına hediye takdiminde bulundu. Sarı, nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için Erdoğan ve Okçuluk Vakfının Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.