Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Rektör Elmacı’ya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Apaydın, Genel Sekreter Duran Çuhadar, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Samet Kaya, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı İlhami Türkyılmaz’da eşlik etti.
Her hafta öğrencilerimize vakit ayırarak onlarla bir araya gelen Rektör Elmacı öğrencilerden gelen talep, istek ve önerileri dinleyerek öğrencilerin ihtiyaçlarını hızla çözüme kavuşturuyor.
“Soğuk kış günlerinde çay simit harika”
Gece geç saatlere kadar Hüseyin Hüsâmeddin Yasar Kütüphanesi’nde ders çalışan öğrenciler; Soğuk kış günlerinde burada oturup sıcak bir çay çorba içmek ve yanından simit ikramı çok güzel. Bunun dışında kütüphanede oturup ders çalışabiliyoruz, hoş vakit geçirebiliyoruz. O yüzden burada çok güzel bir ortam var, üniversitemizin böyle bir şey düşünerek yoğun ve dikkat gerektiren özellikle final döneminde hep yanımızda olan, tüm talep ve isteklerimizi yerine getiren Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya ve üniversite yönetimine teşekkür ederek mutluluklarını ifade ettiler.
Öğrencilerin yoğun ilgisi ve katılımıyla geçen etkinlikte Rektör Elmacı, “Gerek ilimizden gerek il dışından üniversitemizde eğitim gören tüm öğrencilerimiz, bizlere ailelerinden birer emanettir. Öğrenciler ile vakit geçirmenin ve onların her türlü ihtiyaçlarının giderilmesinde katkı sağlayan tüm üniversitemiz personellerine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi