SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

Odamız Çiftçilerimizin Hizmetinde Olmaya Devam Edecektir

Odamız Çiftçilerimizin Hizmetinde Olmaya Devam Edecektir
Bu haber 22 Şubat 2023 - 10:23 'de eklendi ve 108 views kez görüntülendi.
Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatçi Suluova Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Savaş Üçok’a tebrik mesajı yayımladı.
Odamız Çiftçilerimizin Hizmetinde Olmaya Devam Edecektir
Seçimlerde göstermiş olduğu üstün gayret ve başarıdan dolayı Savaş Üçok’u en kalbi duygularımla tebrik ediyorum diyen Başkan Saatçi; “19 Şubat 2023 tarihinde Suluova Ziraat Odası Başkanlığına seçilen, gerçek anlamda tarımsal üretiminin içerisinde yer alan, Çiftçi sorunlarına ve çözümü hususunda gerekli bilgi ve donanıma sahip S.S. Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Savaş Üçok beyefendiyi seçimlerde göstermiş olduğu üstün gayret ve başarıdan dolayı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, eski başkan ve yönetimini ise iki dönem yürütmüş oldukları hizmet ve faaliyetlerden dolayı teşekkür ediyorum.
Pek tabi bölgemizin en büyük çiftçi kuruluşu olan S.S. Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi ve Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. olarak yeni başkan ve yönetimi ile birlikte yöremizin tarımsal konularda ötelenmiş sıkıntılara dair oldukça fazla sayıda konu başlığı olduğu malumunuzdur. Her zaman olduğu gibi bugün de İlçemizin ve değerli çiftçilerimizin sorunlarının süratle giderilmesi hususunda artık Suluova Ziraat Odası Sayın Başkan ve yönetimi ile yakın çalışma fırsatı bulduğumuzun altını çizmek isteriz.
Bugünden itibaren temsil etme şerefine nail olduğumuz kurumlarımızın, kurumsal kültürü, istişareyi görev edinmiş ortak akla dayalı bilgi ve becerisi, Suluova Ziraat Odası Başkanlığı ve değerli çiftçilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.
Bu vesile ile tekrar yeni Başkan ve Yönetimine başarılar diler, 6 Şubat 2023 tarihinde on ilimizde etkisini gösteren deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için Allah tan rahmet, geride kalan vatandaşlarımızın yaralarının sarılması hususunda ise sarsılmaz kararlığımızın devam edeceğini belirtmek isterim’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA