Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Taşova Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2. Olağan genel kurulunu yaptı.
Dernek Başkanı Zafer Bolat’ın açılış konuşmasının ardından Divan başkanlığına: İbrahim Torun, kâtip üyeliklerine Osman Duman ve Hasan Yersel teklif edildi oy çokluğu ile kabul edildi. Divan Başkanı saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasından sonra, dernek tüzüğü değişikliği katılan üyelerin tamamının oyu ile kabul edildi ve derneğin adı ” Taşova Gazileri ve Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” olarak değiştirildi.
Daha sonra dernek organlarının seçimine geçildi. Dernek başkanlığına: Kazım Özdemir, Başkan yardımcılığına: Zafer Bolat, Muhasip: Celil Gülmez, Sekreter Murat Çolak ve üye Hisar Doğan seçilirken, Denetleme kurulu Başkanlığına: Kenan Yersel, katip üyeliklere Ömer Aras ve Kazım Aydemir seçildiler. Dilek ve temennilerden sonra genel kurul sona erdi.
Genel Kurulda dernek başkanlığına seçilen kurucu başkan Kazım Özdemir teşekkür konuşmasında “Sehit Aileleri Derneği adına münhasır özel bir dernektir. İlçemizde güzel hizmetler yapmış, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünce kabul edilen bir proje hazırlamış kabul edilmiş ve ilçemiz hizmetine sunulmuştur.
Dernek tüzüğü değişikliği onaylandığında Taşova’daki gazilerimizde üye olabilecekler. Hizmetlerimizi en kısa zamanda yeni yerimiz olan Eski Belediye binasından yürüteceğiz. Bu nedenle de Taşova Belediye Başkanımıza ve Genel Kurula katılımlarından dolayı üyelerimize teşekkür ederiz.” dedi.