SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

O Dernek İsmini Değiştirdi

O Dernek İsmini Değiştirdi
Bu haber 15 Kasım 2023 - 10:01 'de eklendi ve 60 views kez görüntülendi.

Taşova Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2. Olağan genel kurulunu yaptı.

Dernek Başkanı Zafer Bolat’ın açılış konuşmasının ardından Divan başkanlığına: İbrahim Torun, kâtip üyeliklerine Osman Duman ve Hasan Yersel teklif edildi oy çokluğu ile kabul edildi.  Divan Başkanı saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasından sonra, dernek tüzüğü değişikliği katılan üyelerin tamamının oyu ile kabul edildi ve derneğin adı ” Taşova Gazileri ve Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” olarak değiştirildi.

Daha sonra dernek organlarının seçimine geçildi. Dernek başkanlığına: Kazım Özdemir, Başkan yardımcılığına: Zafer Bolat, Muhasip: Celil Gülmez, Sekreter Murat Çolak ve üye Hisar Doğan seçilirken, Denetleme kurulu Başkanlığına: Kenan Yersel, katip üyeliklere Ömer Aras ve Kazım Aydemir seçildiler. Dilek ve temennilerden sonra genel kurul sona erdi.

Genel Kurulda dernek başkanlığına seçilen kurucu başkan Kazım Özdemir teşekkür konuşmasında “Sehit Aileleri Derneği adına münhasır özel bir dernektir. İlçemizde güzel hizmetler yapmış, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünce kabul edilen bir proje hazırlamış kabul edilmiş ve ilçemiz hizmetine sunulmuştur.

Dernek tüzüğü değişikliği onaylandığında Taşova’daki gazilerimizde üye olabilecekler. Hizmetlerimizi en kısa zamanda yeni yerimiz olan Eski Belediye binasından yürüteceğiz. Bu nedenle de Taşova Belediye Başkanımıza ve Genel Kurula katılımlarından dolayı üyelerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA