Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya İl Tarım ve Orman Müdürü Gürol Çetin, Amasya Misket Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifine gerçekleştirdiği ziyarette, kooperatifin üretim ve pazarlama faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler aldı.İl Müdürü Çetin, kooperatifin sosyal yaşama katılımı artırarak aile bütçelerine destek sağlayan projelerde bulunmasını oldukça değerli bulduğunu ifade etti. Kadınların aktif bir şekilde sosyal ve ekonomik yaşama katılımını teşvik eden bu tür girişimlerin toplumsal kalkınmaya büyük katkılar sağladığını belirtti. İl Müdürü Çetin, kadınların bu projeler aracılığıyla kendi güçlerini ortaya koymalarını ve ekonomik bağımsızlıklarını artırmalarını önemsedi.Ziyaret sırasında kadın girişimcilerle bir araya gelen Çetin, kooperatif üyelerine başarılar dileyerek, yapmış oldukları çalışmaların sürdürülebilir bir şekilde devam etmesi temennisinde bulundu.