Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, Şehitler Haftası vesilesiyle şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit Sinan Yılmaz, Şehit Ferhat Ünelli ve Şehit Ahmet Özsoy’un ailelerine yapılan ziyarette Milletvekili İpek’e Merkez İlçe Başkanı Galip Uzun ve Kadın Kolları Başkanı Mesudiye Altun Gürlevik eşlik etti. Ziyaretler sırasında şehit ailelerinin talepleri ve istekleri dinlendi. Milletvekili Haluk İpek, ziyaret sonrasında şunları söyledi: “Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz milletimizin en kıymetli emanetleridir. Vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek onların acılarını paylaşmak ve yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Şehitlerimizin ruhlarına rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Emanetlerine sahip çıkacağız ve her zaman yanlarında olacağız.” Ziyaretlerde, şehitlerin ailelerine olan desteklerin devam edeceği vurgulandı.