10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Seçim döneminin başlangıcından bu yana her mitinginde ve her konuşmasın da sadece kendi projelerinden Amasya için kurduğu hayallerden, Amasya halkı için yapmak istediği yeniliklerden bahseden ve diğer parti adayları aleyhinde konuşmaktan itinayla kaçınan Mehmet SARI, kendi mahalle mitingine katıldığı için Amasya belediyesinde çalışan bir işçinin tehdit aldığını duyunca bu tehditlerin birçok çalışana yapıldığından haberdar olduğunu dile getiren Mehmet SARI, bu duruma tepki gösterdi ve ‘’YİĞİT ADAM KİMSEYİ TEHDİT ETMEZ ZULÜMLE SALTANAT OLMAZ, O TEHDİT EDENLER, TELEFONLA ARAYARAK İNSANLARI KORKUTMAYA ÇALIŞANLAR BİLSİNLER Kİ; BU İŞİN SONU BELLİDİR 31 MART AKŞAMI BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SARI’DIR’’ dedi.
Aynı tehdit sorunlarını İşkur hastane ve birçok kurumda çalışanların yaşadığı ve farklı kurumlarda çalışan birçok işçisin işini kaybetme korkusuyla bu tehditler karşısında sessiz kaldığı konuşuluyor.