10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Uzak yakın demeden, uzakları yakın ederek mahalle mitinglerine devam ediyor. 24 Mart Pazar günü Şeyhcui Toki ve Akbilek mahallerinde miting yapan Mehmet SARI her gittiği mahallede yoğun ilgiyle ve sevgiyle karşılaşıyor.
Mehmet SARI sözlerine ‘’Haftaya bugün saatlerde zaferimizi kutlayacağız inşallah’’ diyerek başladı. Mahalle halkının tezahüratları eşliğinde konuşma yapan Mehmet SARI projelerini anlatırken zaman zaman mikrofonu mahalle sakinlerine de uzatarak onları sorunlarını da dinledi.
Seçime sayılı günler kala çalışmalarını yoğunlaştıran Mehmet SARI her mitinginde Başkan Mehmet SARI tezahüratlarıyla karşılaşıyor, küçük büyük herkesin katıldığı mitingde telefon flaşlarının açıldığı dakikalarda ortaya eşsiz görüntüler çıkıyor. Mitinglerinde çocuklarının da sevgisini kazanan Mehmet SARI ‘’Mehmet amca’’ sözleriyle tezahürat yapan çocuklarla da samimi anlar yaşandı.