Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ahmet Kurt İl Müdürü hizmet modelleri kapsamında gönüllü olarak çalışan veya bu amaçla hizmet veren esnafları Amasya’da göreve başladığı günden itibaren il merkez ve ilçelere yapmış olduğu ziyaretlerde belirleyip sonrasında habersizce ziyaret ederek teşekkür eden İl Müdürümüz Ahmet KURT, şehit ailelerinin yapmış olduğu alış veriş ürünlerinden ücret almayan Koyuncuoğlu Et Firmasını ziyaret etti.
Amasya Merkezde hizmet veren Koyuncuoğlu Et Firmasının “şehit ailelerinden ücret almayarak gösterdikleri hassasiyet karşısında İl Müdürümüz Ahmet KURT kendilerine “Teşekkür Belgesi” verdi.
İl Müdürümüz Ahmet KURT yapmış olduğu açıklamada; böyle duyarlı esnaflarımızın İl Müdürlüğümüzün hizmetlerinin halkımıza duyurulmasında ve göstermiş oldukları duyarlılık sayesinde Amasya’mızda bilinç kazanılmasında ön ayak olduklarını, bu tarz örnek davranışların yayılarak diğer esnaflarımıza da sirayet edeceği ve bu bağlamda daha çok esnafımızla birlikte çalışacağımız inancında olduğunu söyledi.”