Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Gümüşhacıköy İlçe Kaymakamı Baha Büyükkaymakcı ve İlçe Millî Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, öğrencilere kariyer yolculuklarında rehberlik etmek amacıyla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinliğine katıldı.Kaymakam Büyükkaymakcı, öğrencilere kaymakamlık mesleği hakkında detaylı bilgiler vererek, gençleri kariyerleri konusunda yönlendirdi. Aynı zamanda öğle yemeğinde öğrencilerle bir araya gelerek, yemekhanede samimi bir ortamda keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.Kariyer günleri projesi, öğrencilere farklı meslek alanlarından bilgi edinme şansı tanıyarak, kariyer seçimlerine ışık tutmayı hedefliyor. Kaymakam Büyükkaymakcı, gençlere kamu hizmeti ve yöneticilik kavramlarına dair derinlemesine bilgi aktararak, kariyer yolculuklarında nasıl ilerleyebilecekleri konusunda pratik önerilerde bulundu.