10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Milletvekili Levent Karahocagil Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Dok. İlker Kösterelioğlu’nu ziyaret etti
Ziyaretleri esnasında 2019 yılında hizmete giren hizmet binasında incelemelerde bulunan Vekil Karahocagil’e il Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu bilgiler verdi.
Müdür Kösterelioğlu’2019-2020 eğitim öğretim yılında müdürlüğümüzce yürütülen faaliyetlerin yanı sıra gerçekleştirilen “2020 yılında 20 proje” çalışması, özellikle pandemi sürecinde evde kalan öğrencilerimize yönelik oluşturulan online öğrenme portalları ile gerçekleştirilen online deneme sınavları, pandemi sürecinde üretimi İl Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen tıbbi maske, koruyucu siperlik, tek kullanımlık koruyucu önlükler hakkında bilgi verdik.
İlimizde yürütülmesi planlanan faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunan Vekil Karahocagil, gerek pandemi öncesi yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri olsun gerekse pandemi süresince
üretilen tıbbi malzemeler ve
Amasya İl Sağlık Müdürlüğümüze verilen destekleri yakından takip ettiğini belirterek Covid-19 ile mücadele kapsamında verilen desteklerden dolayı teşekkür ederiz dedi.