Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü ilk etkinliklerini gerçekleştirdi. İlk etkinliğini Borabay Gölü’ne yapan kulüp üyeleri ikinci etkinliği, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Arş. Gör. Seyit Burhanettin Fırat ve aynı bölüm öğrencisi Emirhan Yıldırım nezaretinde Akdaş-Koçalan Kanyonu’na yaptı.İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü, zorlu doğa koşullarına uyum sağlamak, doğal güzellikleri yerinde görmek, doğayı keşfetmek ve arkadaşlar arasında dostluğu yaymak amacıyla zorlu doğa şartlarında aktiviteler yapmayı planlıyor. İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü faaliyetlerine,doğayı seven, doğadaki yaşamı merak eden, derslerden artan zamanlarda hoşça vakit geçirmek isteyen Amasya Üniversitesi öğrencilerikatılabilirler