Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’da 2005-2009 yılları arasında Valilik yapan Vali Celalettin Lekesiz Amasya’ya gelerek anılarını tazeledi.Amasya’nın 2005-2009 yılları arasında Valiliğini yapan Celalettin Lekesiz, 8 Kasım 2023 Çarşamba günü kente gelerek eski dostlarıyla keyifli bir buluşma gerçekleştirdi. Eski Vali, Büyük Amasya Otelindeki etkinlikte dostlarıyla bir araya gelerek eski günleri yâd etti.Toplantı saat 14:30’da başladı ve 17:00’ye kadar devam etti. Bu süre zarfında katılan tüm Amasyalılara ilgi gösteren Lekesiz, hatır sorup sohbet etme fırsatı buldu.Vali Celalettin Lekesiz, özellikle Japonya seyahati sırasında yaşadığı ziyaret anılarını paylaştı. Buluşma sonrasında eski dostlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.Eski Vali, dostlarıyla gerçekleşen bu etkinlikte, Amasya’da geçirdiği yönetim yıllarına dair anıları tazeleme fırsatı buldu.