SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

hizmetleri önemli buluyorum dedi.

hizmetleri önemli buluyorum dedi.
Bu haber 03 Mart 2023 - 11:30 'de eklendi ve 91 views kez görüntülendi.
Memur- Sen Amasya Şubesi Kadınlar Komisyon Başkanlığına Güzide Var Seçildi.
Amasya Şubesi Memur- Sen Hizmet Kolları başkanlarının katılımıyla 27.03.2023 tarihinde yapılan toplantıda Amasya Şubesi Memur- Sen Kadınlar Komisyon Başkanlığına; halen Amasya Sağlık- Sen Yönetim kurulu Başkan Vekilliği görevini yürütmekte olan Güzide Var seçildi.
Kadın Komisyonu Başkanı seçilen Güzide VAR yaptığı konuşmada; “Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olan Memur -Sen’de görev almak benim için bir onur, gurur ve heyecan vesilesidir dedi.
Başkan Güzide VAR; bu gün kadın komisyonlarımızla beraber yürüteceğimiz Kutsal bir görevi sayın başkanımız ve yönetimimizin teveccühüyle üstlenmiş bulunmaktayız. Bu yolculuk hizmet yolculuğudur. Peygamberimizin buyurduğu üzere insanların en hayırlısı insanlara en çok faydalı olandır. Bu düsturla hareket edip Memur- Sen Amasya Kadın komisyonu olarak sendikamızın yanında olduğumuzu ve sendikamıza değer ve farkındalık oluşturacağımıza inanıyorum.Önceki dönem kadın komisyonumuzdan aldığımız bayrağı muhafaza edip yeni ufuklara taşıyacağımızdan hiç şüpheleri olmasın. Biz birbirimizin rakibi değil refikiyiz. Sizlerin tecrübe ve destekleri bize güç katacaktır. Bu hizmet yolculuğunda bize göstermiş olduğunuz teveccüh ve güvenden dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyorum.Bu yolculuğa doğruluk ve içtenlik üzere girmeyi ve bu yolculuktan doğruluk ve içtenlik üzere ayrılmayı hayır niyetle başladığımız bu yolculukta akıbetimizin de hayır olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.
Memur Sen Amasya il temsilcisi Kerem CAMCI ise, Geçmişte Kadınlar Komisyon Başkanı olarak Memur Sen’e emek veren katkı sunan Hatice Kayhan başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum.
Başkanlığa seçilen Güzide VAR başkanımıza hayırlı olsun dileklerimi sunuyor kolaylıklar diliyorum. Bu zamana kadar üyelerimize ve ülkemize çok büyük kazanımları olan Memur -Sen’e yapacağı hizmetleri önemli buluyorum dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA