Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Hamamözü Belediye Başkanı, ilçenin kalkınması için hayata geçirilecek projeler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Hamamözü ilçesinin gelişimi ve refahı için bir dizi proje üzerinde çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı, bu projelerin ilçenin önünü açacağını ifade etti.
Başkan, “Hamamözü’nü daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için kararlıyız. Bu doğrultuda, altyapı çalışmalarından sosyal projelere kadar geniş bir yelpazede projelerimiz bulunmaktadır. Amacımız, ilçemizin ekonomik ve sosyal açıdan kalkınmasını sağlamak ve vatandaşlarımıza daha iyi bir yaşam standardı sunmaktır.” dedi.
Belediye Başkanı, Hamamözü’nün altyapısını güçlendirecek projelerin yanı sıra kültürel ve sosyal alanlarda da çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Yapılacak olan projeler arasında yol düzenlemeleri, park ve yeşil alanların arttırılması, spor tesislerinin yenilenmesi ve kültürel etkinliklerin desteklenmesi gibi konular bulunuyor.
Hamamözü ilçe sakinleri de belediyenin bu hamlelerini memnuniyetle karşıladıklarını belirtiyorlar. Vatandaşlar, ilçenin gelişimi için yapılan bu çalışmaların kendilerini umutlandırdığını ve gelecekten daha umutlu olduklarını ifade ediyorlar.
Hamamözü Belediye Başkanı, ilçenin kalkınması için hayata geçirilecek projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Proje detayları ve ilçe halkının beklentileri merak konusu.
Hamamözü, Belediye, Proje, Kalkınma, Altyapı