Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Merzifon İlçesine bağlı Bahçelievler Mahallesinde Güvenlik Toplantısı gerçekleştirildi.
Merzifon Kaymakamı, Ali Güldoğan, Merzifon Bahçelievler Mahallesinde düzenlenen Güvenlik Toplantısı’na başkanlık etti. Toplantıda mahallenin güveliği ile ilgili konuların yanında mahalle sakinlerinin dilek ve taleplerine de yer verildi.
Amasya’nın Merzifon İlçesi Bahçelievler Mahallesinde Güvenlik Toplantısı, Merzifon Kaymakamı, Ali Güldoğan başkanlığında yapıldı. Toplantıda Bahçelievler Mahallesinin güvenliği için mahalle sakinleri, mahalle muhtarı ve azalar ile istişareler yapıldı.
Kaymakam Güldoğan, mahalle muhtarı, azaları ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek mahalle sakinlerinin sorunları ve taleplerini yerinde dinlendi. Vatandaşlar tarafından dile getirilen talepler Merzifon Kaymakamı Ali Güldoğan ve beraberindeki kurum müdürleri tarafından yanıtlandı. Kurum müdürleri tarafından gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Sorunların çözümü ve vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağı Kaymakam Güldoğan tarafından ifade edildi.
Mahsen Mahallesi Muhtarı ve mahalle sakinleri, Güldoğan’a, yapmış olduğu ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür ettiler.
Toplantıya Merzifon İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Yazı İşleri Müdür Vekil, İlçe Sağlık Müdürü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, mahalle muhtarı, azalar ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Güldoğan, Mahsen Mahallesi Muhtarı, azaları ve Mahallede yaşayan mahalle sakinlerinin talepleri ve sorunların çözümünde ilgili kurumlarla sürekli istişare halinde olunacağını belirtti.