Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ak Parti Amasya İl Başkanı Ekrem Toto AK Parti Amasya İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Mehmet Aşık ‘ın devir teslim törenine katıldı.Bayrağı İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sarı’dan devralan Aşık’ı tebrik eden Toto, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ; “AK Parti’de her görev bir bayrak yarışı şeklinde üstlenilir. Bu bir devir teslim sürecidir.” AK Parti Amasya İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Mehmet Aşık Başkanımızın devir teslim törenine katıldık. Bayrağı devralan Başkanımız Mehmet Aşık’a yeni görevinde başarılar diliyor, bayrağı devreden İl Gençlik Kolları Başkanımız Uğur Sarı’ya bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler ve çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu durmak bilmeyen bir bayrak yarışı” diye konuştu.