Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Dünya Tıbbı Sekreterler Günü, Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü ile Kültür ve Spor Kulübü tarafından kutlandı.İpekköy Yerleşkesi Mihri Hatun Konferans salonunda düzenlenen program, Sabuncuoğlu Şerefeddin SHMYO Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü akademik personellerinden Öğr. Gör Mustafa Gül, Öğr. Gör. Dr. Gökhan Çoşkun ve SŞSHMYO Müdürü Prof. Dr. Akın Tekcan’ın konuşmasıyla başladı. Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerafettin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Sekreterlerinden İlayda Temizişler ve Naşide İkitat’ın konuşmasıyla devam eden program, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü öğrencileri adına 2. Sınıf öğrencisi Sude İrşi’nin konuşmasıyla devam etti.Program, Kültür ve Spor Kulübü öğrencilerinin hazırladığı sağlıkta sağlık konulu skeçler ile son buldu.