Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Programda konuşan CHP Milletvekili Karagöz herkesin birer engelli adayı olduğunu anımsattı.
Önemli olanın gönül gözüyle görmek olduğunun altını çizen Milletvekili Karagöz konuşmasında, “ sizlerle bir arada olmaktan gerçekten mutluluk duyuyorum. Görmek çok şeydir ama her şey değildir. Altı Nokta körler Derneği Amasya Şube Başkanı Musa Demiryarar çok güzel bir cümleyle kapattı. Her şeyin özeti işte bu cümlede gizli. Önemli olan şeyin gönül gözüyle görmek olduğunu söyledi. Biz de aynen bu fikirlere katılıyoruz. Uzun yıllardır başkanlarımızla birlikteyiz. Her platformda yanlarında olduk, olmaya devam edeceğiz. Bugün gerçekten başkanımızın da özetlediği gibi hepimiz birer engelli adayıyız. Bu bilinçle farkındalık gününde elimizden geldiğince tüm hemşerilerimizle ve uzun yıllardır derneğe bizi emek veren yirmi yıllık bir mücadelenin iki başkanımız Musa ve Emine Başkanım yan yana oturuyorlar. Amasya’da çok şey yaptılar, çok şey yapmaya da devam edecekler. Ben bu vesileyle bizleri buluşturdukları için tekrar teşekkür ediyorum. Dünya Beyaz Baston Görme Engelliler ve Güvenlik Günü kutlu olsun” dedi.