10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Vali Dr. Osman Varol ve Amasya Milletvekilimiz Haluk İpek ve Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ile birlikte Amasya’da hizmete başlayan “Aksu Alış Veriş Merkezi” isimli işletmenin açılışını gerçekleştirdi.
Açılış öncesi konuşan Belediye Başkanımız Cafer Özdemir şu ifadeleri kullandı; “Bu işletmeyi yeniden hayata geçiren girişimcilerimize teşekkür ediyor, her geçen gün büyüyen şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Allah yollarını ve işlerini açık etsin.”
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekilimiz Haluk İpek,Belediye Başkanımız Cafer Özdemir, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ve davetliler işletmeyi gezerek, yetkililerden işletmenin özelliklerine dair bilgiler alarak reyonları gezdi.