10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatları gerçekleştirilen MHP Taşova İlçe kongresine katılım sağladı.Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Taşova 13. Olağan İlçe kongresine katılım sağladı. Kongreye, MHP Amasya İl Başkanı Şuayip Ak, Amasya İl Genel Meclisi MHP Grup Başkanı Mesut Ünal, MHP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Dizkırıcı, İlçe Başkanları, Ocak Başkanları ve delegelerde iştirak etti. Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin bildirisi ile başlayan İlçe kongresi Ülkücü Harekete ve camiaya yakışır bir şekilde yoğun katılım ile huzurlu bir şekilde sonuçlandı. Kongrenin Taşova ve camiaya hayırlı olmasını temenni ediyor, güven tazeleyen mevcut Başkan Aslan Berber’e başarılar diliyoruz.