Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Amasya’daki okulları ziyaret ederek, öğrencilere Cumhuriyetin 100. Yılına özel hediye dağıttı.
Cumhuriyetin 100. Yılında okulları ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, öğrencilerle sohbet ederek, kendilerine Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan ‘Çizgilerle Cumhuriyete Giden Yol’ isimli dergi hediye etti. Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Geleceğin teminatı çocukların kendileri için önemli olduğunu ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 100 yıl önce kurduğu Cumhuriyeti gelecek nesillere aktarmak için bu yıla özel dergi bastırıp, öğrencilere dağıttıklarını söyledi. Öğrenciler ise, hediyelerinden dolayı Başkan Çelik’e çok teşekkür ediyoruz’ ifadelerine yer verdi.
‘Çocuklarımız, mutlu ve huzurlu yarınların teminatı olacak’
Cumhuriyetin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 100 yıl önce kurduğu Cumhuriyeti gelecek nesillere aktarmak ve anlatmak için bu yıla özel dergi bastırdıklarını söyleyen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik konuşmasında şunları kaydetti;
“Cumhuriyetimizin 100. Yılında çeşitli etkinliklerle kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız öncesinde okullarımızı ziyaret ederek, öğrencilerimize belediyemiz bünyesinde bu yıla özel Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüze ithafen bastırdığımız ‘100. Yıl Çizgilerle Cumhuriyete Giden Yol’ isimli dergilerimizin dağıtımını gerçekleştirdik. Sosyal alanda birçok hizmet sunarak öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz onların mutlu olması en büyük dileğimiz. Amasya’nın mutlu çocukları, mutlu ve huzurlu yarınların teminatı olacaktır. Çocuklarımıza eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum. Değerli ailelerimize ve eğitimcilerimize de verdikleri emekler için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.