10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ekiplerimiz, Hacıhayta ve Yeni Mahallemizde asfalt çalışmaları öncesinde zemin iyileştirme ve asfalt alt yapı hazırlıklarını kapsamlı bir şekilde sürdürüyor.
Ekiplerimiz, Hacıhayta ve Yeni Mahallemizde asfalt çalışmaları öncesinde zemin iyileştirme ve asfalt alt yapı hazırlıklarını kapsamlı bir şekilde sürdürüyor.Çalışmalar kapsamında ekiplerimiz Hacıhayta Mahallesi Şehit Hüseyin Kavaklı Caddesi Park Sokak, Sazak, Durgun, Göl, Gediz, Tarlalar, Varol, Aras, İntepe, Serdar ve Başak Sokak’ta zemin iyileştirme çalışmalarını tamamladı.
Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Daha modern ve yaşanabilir bir Suluova için hemşehrilerimize sözümüz var. Bu sözümüzü yerine getirmek için çalışıyoruz. Çünkü bizlere verilmiş bir emanet var. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ekip arkadaşlarımızı bir kez daha canı gönülden kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.