Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya radyo televizyonu yönetim kurulu başkanı hasan Karataş bugün Amasya üniversitesi prof.dr Ahmet hakkı Turabi yi makamında ziyaret etti güncel konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu rektör Turabi Amasya radyo televizyonu yönetim kurulu başkanı Hasan Karataş a nazik ziyareti için teşekkür etti ve yaşadığın şehre hizmet etmek ayrı bir şey Amasyalı olmak ayrı bir şey bende Amasyalıyım ve memleketime hizmet etmek için geldim ifadelerini kullandı.Amasya ya 5 tane albüm yaptım 5 tane kitap yazdım hep Amasya mız için çalıştım çalışmaya devam edeceğim dedi. hasan Karataş ise çalışmalarınız bizleri onurlandırıyor çok teşekkür ederim ifadelerini kullandı. Turabi Amasya nın basını ile ortak çalışmalardan memnuniyet duyacağım benim çalışmalarımı üniversitemin çalışmalarını halkıma duyurulması beni ayrıca memnun edecektir dedi. Karataş Amasya için çalışan Amasya yı yüreğinde taşıyan herkese hizmet etmekten onur duyarız çalışkan ve bilgili bir rektörle çalışmak bizleri son derece memnun etmiştir dedi ve toplantı sohbet havasında devam etti.