Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Hamamözü İlçesi’nde yaklaşık iki yıldır hizmet veren Amasya’nın değerli Kaymakamı Şeyma Şendur, görev süresinin sonuna gelmiştir. Amasya’nın nadir kadın Kaymakamlarından biri olan Şendur, bu süre zarfında ilçeye önemli katkılar sağlamış ve halkın sevgisini kazanmıştır.Şeyma Şendur, Hamamözü’nde yürüttüğü Kaymakamlık görevi boyunca adil, şeffaf ve etkili bir yönetim anlayışıyla tanınmıştır. İlçenin sosyal ve ekonomik kalkınması için çeşitli projeleri hayata geçirmiş, eğitim, sağlık, altyapı gibi alanlarda önemli adımlar atmıştır. Ayrıca, ilçedeki sosyal sorumluluk projelerine öncülük ederek toplumun refahına katkıda bulunmuştur.Şendur’un görev süresi sona ermeden önce Amasya Valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret etmesi, onun ne kadar özenle ve sorumlulukla görevini yerine getirdiğinin bir göstergesidir. Vali Doruk’un kabulünde, Şendur’a hizmetlerinden dolayı teşekkür edilmiş ve yeni görevinde başarılar dileyerek vedalaşılmıştır.Bu vesileyle, Şeyma Şendur’un Hamamözü’nde yaptığı hizmetlerin önemi bir kez daha vurgulanmalıdır. Kendisi, ilçenin kalkınması ve insanların yaşam kalitesinin artması için büyük çaba sarf etmiş, takdire şayan bir performans sergilemiştir. Onun ayrılığı, ilçe halkı tarafından üzüntüyle karşılanacak olsa da, geride bıraktığı miras ve izler uzun yıllar hatırlanacaktır.Şeyma Şendur’a yeni görevinde başarılar dilerken, Amasya’daki hizmetlerinin unutulmayacağını ve meslek hayatında daha nice başarılara imza atacağını temenni ediyoruz. Hamamözü ve Amasya halkı adına teşekkürlerimizi sunarız.