Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Suluova İlçesinde, yapımı süren “Yaşam Merkezi” inşaatı hızla yükseliyor. Dev yapının silueti belli olmaya başladı.
Yılbaşından önce ilk kazmanın vurulduğu Suluova Yaşam Merkezi Projesinde inşaat çalışmaları devam ediyor.10 bin metre kare arazi üzerine yapılan ve Suluova Belediyesi’nin dev projelerinden biri olan “Yaşam Merkezi”nin katları ve bina silueti ortaya çıkmaya başladı.
Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok’un Suluova’ya kazandırmak istediği en kıymetli projelerden biri olan “Yaşam Merkezi” Projesi inşaatı Suluova Eski Pazar Yerinde devam ediyor. 10 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Projede çalışmalar sürüyor.
Suluovaya uzun yıllar Semt Pazar Yeri olarak hizmet veren Cumartesi sebze-meyve pazar yerinde 10 bin metrekare kapalı alanı olan Bodrum + 3 kat şeklinde inşa edilecek “Yaşam Merkezi”nde katlar ortaya çıkmaya başladı. Suluova Belediyesi’nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta bodrum katın tamamlanıp bir üst katın da demirlerinin örüldüğü görülüyor.
İçerisinde; Dükkan, Ofis, Sinema, Sergi, Spor ve Tiyatro Salonlarının yer alacağı “Yaşam Merkezi”nin Aralık Ayının son haftasında başlanan kaba inşaatının 300 gün gibi kısa bir sürede tamamlanması hedefleniyor.