Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Suluova İlçesinde liseli öğrencilerin depremzede vatandaşlar yararına düzenlediği “Sesini Duyan Var” adlı resim sergisi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
Suluova Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi Öğrenci öğretmen ve idarecileri tarafından 6 Şubatta meydana gelen ve tüm Türkiye’de derin bir üzüntüye sebep olan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlara yardım amacıyla “Sesini Duyan Var” adlı resim sergisi düzenlendi.
Sergi açılışına Suluova Kaymakamı Şafak Gürçam, Suluova Belediye Başkanı Sayın Fatih Üçok, Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sayın İbrahim Baş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, il ve ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, okul idarecileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Düzenlenen sergide beğeniye sunulan eserlerin tamamı Şehit Metehan Atmaca öğrencileri, öğretmenleri ve idarecileri tarafından resmedildi. Resimlerden elde edilen tüm gelirler AFAD aracılığıyla depremden etkilenen vatandaşlarımıza gönderilecektir.
9-10-11 Mayıs tarihlerinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sergilenecek olan resimler üç gün boyunca vatandaşlarımızın beğenisine sunulacaktır.