Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’nın Suluova ilçesinde panelvan minibüs ile otomobilin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Samsun-Amasya karayolunun Suluova şehir girişindeki trafik ışıklarında meydana gelen kazada İstanbul’dan Kars yönüne gitmekte olan Hasan Avinç’in (24) kullandığı 34 GDK 48 plakalı panelvan minibüs, Mehmet Tuna (52) idaresindeki 05 EF 114 plakalı otomobil ile çarpıştı. Panelvan minibüsün yan yattığı kazada minibüs sürücüsü Hasan Avinç ve minibüste bulunan 4 kişi ile otomobil sürücüsü Mehmet Tuna yaralandı. Belediye itfaiye ekiplerinin yardımıyla yan yatan araçtan çıkarılan yaralılar, ambulanslarla Suluova Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmazken, araçların çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından bir süre kapalı kalan karayolu yeniden trafiğe açıldı.Minibüste bulunanların kısıtlama dolayısıyla memleketine dönmeye çalışan inşaat işçileri olduğu öğrenildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.