Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya’da Okul-Kur’an Kursu İş Birliğine Dayalı Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesinin temeli olan Hafızlık Yaz Temel Eğitim Kursu İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun, İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, öğrenci ve velilerin katıldığı tören ile başladı.5 Temmuz itibarıyla başlayan Hafızlık Yaz Temel Eğitim Kursu ile hedeflenen beklentiler hakkında açıklamalarda bulunan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, İl Müftülüğü olarak kendilerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceklerini ifade etti. İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun yaptığı konuşmasında, örgün eğitime devam eden ve aynı zamanda hafızlık yapmak isteyen öğrencilerin, hafızlık eğitimi ile hafızlık sonrası eğitim öğretim süreçlerinin etkin, verimli ve sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesini, mesleki, akademik, sosyal, kültürel, sportif ve ahlaki gelişimlerinin desteklenmesinin amaçlandığını belirtti.Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bilal Baysal ise Projenin teknik konuları ile öğrenci velilerini ve diğer davetlileri bilgilendirmiş, 2021-2022 eğitim öğretim yılında da uygulanacak olan Okul-Kur’an Kursu İş Birliğine Dayalı Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesinin hayırlara vesile olması dilek ve temennisinde bulundu.