10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ile Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi üyesi adayları Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay’ı ve birimlerimizi ziyaret ederek personellerle bir süre sohbet edip lokum ikram ettiler.
Amasya Üniversitesinin çalışmalarını yakinen takip ettiğini ifade eden Belediye Başkan Adayı Sarı, halkla bütünleşmiş bir yükseköğretim anlayışının Amasya için kazanım olduğunu belirtti.
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ise seçim sürecinin yaşandığı dönemde tüm siyasi partilerin çevreci ve insan odaklı kampanyalar yürüttüğünü; Amasya Üniversitesi ailesi olarak bundan son derece memnun olduklarını kaydetti. Partilerin ortaya koyduğu projelerin Amasya ve bölgemizi daha ileri noktaya taşıyacağına inandıklarını belirten Orbay; tüm adaylara başarılar diledi.