10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Suluova’ya gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, spor ve sporcuya yaptığı yatırımlar dolayısıyla Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok’a övgülerde bulunarak özellikle teşekkür etti.
Beraberindeki AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı M.Tayyip Kahyaoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Hasan Davulcu ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç, Amasya Gençlik Merkezi Müdürü Şahin Gümüş ile birlikte Suluova’ya gelen Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya’yı Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanı Fatih Üçok, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulkadir Saraç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ve AK Parti Suluova İlçe Başkanı Muhammed Biçer karşıladı.
Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, daha sonra arsası belediye tarafından tahsis edilen ve yapımı tamamlanan Gençlik Merkezini ziyaret etti. Burada Suluova Belediyespor Kulübünün Antrenör ve sporcuları tarafından çiçek takdim edildi ve ardından sporcular kendisine kısa bir gösteri sundular.
Suluova’da yürütülmekte olan sportif faaliyetler hakkında bilgiler alan Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, özellikle Suluova Belediyespor Kulübünün Fahri Başkanı olan Belediye Başkanı Fatih Üçok’a spor ve sporcuya yaptığı önemli ve güzel yatırımlar dolayısıyla memnuniyetini belirterek övgülerde bulunup teşekkür etti.
Asrın Güreşçisi unvanlı Hamza Yerlikaya’yı Suluova’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek ziyaret ve iyi niyet temennileri dolayısıyla kendisine teşekkür eden Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok ise, oldukça zengin bir spor alt yapısına ve de başarılı bir çok sporcu potansiyeline sahip Suluova ilçesinde en büyük yatırım ve hizmetleri spor ve sporcuya yaptıklarını, özellikle belediye bünyesinde kurdukları Suluova Belediyespor Kulübü aracılığıyla 11 branşta 700 kadar ilçe gencine spor yapma imkanı sunarak kabiliyetlerini geliştirme ve sağlıklı şekilde yetişmelerini temin etmeyi amaçladıkları, gençlerin ayrıca kötü çevre ve alışkanlıklardan uzak durmalarını da temin ederek sağlıklı nesiller yetişmesine hizmet ettiklerini, bunun yanı sıra ilçe de faaliyet gösteren tüm sporcu ve takımlara da destekler verdiklerini aktardı.
Ziyaret dolaysıyla memnuniyetini ifade ederek Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya’ya ziyaret ve ilgisi için teşekkür eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Abdulkadir Saraç’ta, Suluova genelinde yürütülen sportif faaliyetler ile yapımı tamamlanan Gençlik Merkezi çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, Gençlik Merkezindeki ziyaretinde yürütülmekte olan faaliyetleri hakkında incelemelerde bulundu, sporcularla yakından ilgilenip başarılı bir sporcu için neler yapmaları konusunda nasihatler verdi, oldukça beğendiği gösteriler için başarılı sporculara ve antrenörlerine teşekkür etti.
Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Suluova’dan ayrıldı.