10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Merzifon Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları için vefatlarının 10. yılında Mevlid-i Şerif okutuldu.
Vefatlarının 10. yılında Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, arkadaşları ve tüm şehitler için, Alperen Ocakları Merzifon İlçe Başkanlığı tarafından, Medrese Camii’nde Cuma namazı öncesinde Mevlid-i Şerif okutuldu. Mevlit sonrası vatandaşlara helva ikramında bulunuldu. Okutulan Mevlid-i Şerif’e Merzifon İlçe Kaymakamı Gürkan Demirkale, Belediye Başkanı Alp Kargı, siyasi parti ilçe başkanları, belediye başkan adayları ve vatandaşlar katıldı.
Mevlid-i Şerif programının ardından bir açıklamada bulunan Alperen Ocakları Merzifon İlçe Başkanı Özcan Say, “Onun hayal ettiği gençliği yetiştirmek için mücadele ediyoruz. İnşallah bundan sonra da onun ideallerini, onun misyonunu devam ettirmek için tüm arkadaşlarımızla birlikte azami gayret göstermeye devam edeceğiz. Çünkü, Türkiye’ye yeni Muhsinlerin ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz” dedi. Mevlid-i Şerif’in düzenlenmesindeki katkılarından dolayı Epsileli Alüminyum sahibi Bünyamin Epsileli’ye Alperen Ocakları İlçe Başkanı Özcan Say tarafından bir de plaket takdiminde bulunuldu.