Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Amasya şubesinin başlattığı kampanya ile Amasya kurak coğrafyaların umudu oluyor.Amasya İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, “Siz Amasyalı hemşerilerimizin destekleriyle 1. Su kuyumuzu Benin Cumhuriyetinde açmıştık. 2. su kuyusu 22 Mart Dünya Su Gününde kurak coğrafyalara bereket olacak. Amasyalı hemşerimizin katkılarıyla Somali, Tanzanya, Suriye, Togo, Uganda, Zimbabve, Afganistan, Benin, Burkina Faso, Çad, Fildişi Sahili, Filistin, Gana ve Gine’de su kuyularımızı açacağız. Unutmayalım ki su hayattır, Suyun olmadığı yerde hiçbir canlı yaşayamaz. Buradaki insanlara yardım elimizi uzatmamız lazım. Desteklerinizi 22 Mart 2022 tarihine kadar belirtilen hesap numarasına yatırabilirsiniz.” Dedi.Vatandaşlar, Vakıfbank Amasya Şubesi Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi TR68 0001 5001 5800 7315 1489 58 nolu hesap numarasından destek olabilir.