Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
AMASYA Belediyesi tarafından organize edilen ve tüm belediye çalışanlarının katıldığı şehitlere saygı duruşu programı düzenlendi.Amasya Belediyesi tarafından organize edilen Şehitleri Anma ve Saygı duruşu programına Belediye çalışanları tam kadro katıldı. Programda saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Tufanoğlu’nun birer konuşma yaptığı program, şehitlerin ruhuna Fatiha okunmasıyla son buldu. ‘Türk milleti tüm fertleri ve kurumlarıyla Terörün karşısındadır’Bu vatan için canını feda etmiş şehitlerin hatırasına saygı olarak tüm belediye personelinin Türk bayrakları ile saygı duruşunda bulunulduğunu söyleyen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik konuşmasında şunları kaydetti;“İki gündür gelen şehit haberleriyle yüreklerimiz yangın yeri. Şehit düşen evlatlarımız sadece kendi evlerine değil, bütün Türk milletinin yüreğine ateş olup düştü. Lakin yine de dimdik ayaktayız. Bin yıldır bu topraklarda yaşamanın bedelini kanımızla ödüyoruz. Binlerce yıl daha ödeyecek inanç ve iradeye sahibiz. Bugün Türk Devletine asi olup başkaldıranlar, dün aynı hatayı işleyen dedelerinin durumuna bir baksınlar. Hiç kimse umutlanmasın, hiç kimse hayal kurmasın, Türk milleti tüm fertleri ve kurumlarıyla Terörün karşısındadır. Ve mücadelesinden asla vazgeçmeyecektir. Bu mücadelenin en taze örneği olan aziz şehitlerimizin makamları kutlu, ruhları şad olsun. Türk devleti ve büyük Türk Milleti var olsun” dedi.