Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
suluova Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında Belediyede çalışan Kadrolu İşçilerin 01.01.2023- 31.12.2024 tarihleri arasını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.
Belediyede görev yapan personellerin alın teri ve emeklerinin karşılığını önemsediklerini belirten Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, yapılan bu sözleşme ile, Günlük Yevmiye Ücretlerine %37,5 oranında zam yapılırken ayrıca Kurban Bayramında net 2.000 Tl ikramiye, Günlük Sorumluluk Ücretlerinde % 100, Yemek Ücretinde Günlük Net 55 TL ve 52 Tediye +15 Yevmiye İkramiyesi hakkı kazandıklarını aktardı.
Ayrıca belediye şirket personelinin de 10 TL olan günlük yemek ücretini 55 TL’ye yükselttiklerini belirten Başkanı Fatih Üçok, “Sözleşmemizin çok değerli Mesai Arkadaşlarıma ve Belediyemize hayırlı olmasını diliyorum. Güle güle harcasınlar.” Dedi.