Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Bölgesel Katı Atık Bertaraf Tesisi’nde (AKAB)’ incelemelerde bulundu.
Belediye bünyesinde faaliyet gösteren ve Fındıklı mevkiinde bulunan AKAB tesisinde incelemelerde bulunan Başkan Çelik, tesisin hizmet veren bölümlerini gezerek, işleyişi hakkında görevli personelden bilgiler aldı. Eksik gördüğü ve tespitlerde bulunduğu yerlerin kısa zamanda çözüme kavuşturulması için görevli personele talimat veren Çelik, denetimin ardından tesisten ayrıldı.
‘TEK GAYEMİZ HEMŞEHRİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNABİLMEK’
Belediye’ye bağlı birimleri ziyaret ederek, eksik noktaların çözüme kavuşturulması için tespitlerde bulunduğunu söyleyen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik açıklamasında şunları kaydetti;
“Göreve geldiğim günden bu zamana kadar Belediye’ye bağlı birimlerimizi tek tek ziyaret ederek, çalışan personelimizin çalışmalarını yerinde inceliyorum. Bu sayede gözlemlediğim ve eksik gördüğüm noktaları tespit edip, çözüme kavuşturulması için ilgili personellerimize talimatlar veriyorum. Ziyaretlerimizin başlıca amacı, personellerimizi yakından tanıyıp, halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek. Bu hedefler doğrultusunda tüm belediyemiz olarak gece-gündüz hemşehrilerimize hizmet edilmek için çalışmalarımızı aralıksız devam ettireceğiz” dedi.