SON DAKİKA

ART Amasya Radyo ve Televizyonu

AKAB’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

AKAB’TA İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu haber 06 Mayıs 2023 - 15:33 'de eklendi ve 161 views kez görüntülendi.

Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Bölgesel Katı Atık Bertaraf Tesisi’nde (AKAB)’ incelemelerde bulundu.

Belediye bünyesinde faaliyet gösteren ve Fındıklı mevkiinde bulunan AKAB tesisinde incelemelerde bulunan Başkan Çelik, tesisin hizmet veren bölümlerini gezerek, işleyişi hakkında görevli personelden bilgiler aldı. Eksik gördüğü ve tespitlerde bulunduğu yerlerin kısa zamanda çözüme kavuşturulması için görevli personele talimat veren Çelik, denetimin ardından tesisten ayrıldı.

‘TEK GAYEMİZ HEMŞEHRİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNABİLMEK’
Belediye’ye bağlı birimleri ziyaret ederek, eksik noktaların çözüme kavuşturulması için tespitlerde bulunduğunu söyleyen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik açıklamasında şunları kaydetti;
“Göreve geldiğim günden bu zamana kadar Belediye’ye bağlı birimlerimizi tek tek ziyaret ederek, çalışan personelimizin çalışmalarını yerinde inceliyorum. Bu sayede gözlemlediğim ve eksik gördüğüm noktaları tespit edip, çözüme kavuşturulması için ilgili personellerimize talimatlar veriyorum. Ziyaretlerimizin başlıca amacı, personellerimizi yakından tanıyıp, halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek. Bu hedefler doğrultusunda tüm belediyemiz olarak gece-gündüz hemşehrilerimize hizmet edilmek için çalışmalarımızı aralıksız devam ettireceğiz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA