Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, 2021 yılında Amasya’ya yapılacak olan yatırımları değerlendirmek üzere Ak Parti Genel Merkezi’nde toplantıya katıldı.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile Ak Parti Genel Merkezi’nde bir araya gelen Başkan Mehmet Akif Kesmekaya, 2021 yılında Amasya’ya yapılacak yatırımları değerlendirme toplantısı yaptıklarını ve toplantının verimli geçtiğini dile getirdi.
Gece gündüz demeden Amasya ve Amasyalılara hizmet etme çabasını içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Kesmekaya, “Milletvekillerimizin de katılımlarıyla Ak Parti Genel Merkezimizde 2021 yılında Amasya’mızda gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz çalışmalarımızı Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir Başkanlığında gerçekleştirdik. Ak Kadrolar olarak Amasya’mıza gece gündüz hizmet etme çabasındayız. Amasya’ya yapılacak olan diğer yatırımları da önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağız ”dedi.
Kesmekaya, Amasya’ya yapılacak olan 600 yataklı modern bir hastanenin yanı sıra 2021 yılında yapılacak olan yeni yatırımların müjdesini vereceğinin sinyalini verdi.
Ak Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Ak Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya’nın yanı sıra Ak Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil ve Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez’de katıldı.
Ayrıca Ak Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e Amasya’ya ait yöresel ürünler hediye ederek, Amasyalıların selamlarını iletti.