Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:34 - Hamamözü’nde Kızırcaören Deresi Islah Çalışmaları Başladı
16:21 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:20 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
11:36 - Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren buluşma bu sefer Amasya’da gerçekleşti
16:43 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:38 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
Sevgili annelerimizin ellerini öpmek, onların kıymetini bilmek ve onlara minnet duymak için özel bir gün olan Anneler Günü’nü kutluyorum. Annelerimiz, hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Onlar bizim için fedakarlıkla çalışır, emek verir ve her zaman yanımızda olurlar. Annelerimizin sevgisi, şefkati ve sabrı bizim için en büyük hazinedir.
Bu özel günde, annelerimize sevgimizi, saygımızı ve minnetimizi en güzel şekilde ifade etmeliyiz. Onlara olan sevgimizi her fırsatta göstermeli, onların yanında olmalı ve onlara destek olmalıyız. Annelerimiz bizim için her şeyin en iyisini hak ediyorlar.
Anneler Günü’nü kutlarken, tüm annelerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Onların sevgisiyle büyüdüğümüzü unutmayarak, onlara olan şükranımızı her zaman göstermeliyiz. Annelerimiz her şeyin en güzeline layıktır. Sevgiyle kalın.